| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Forklift |
| Features | Lightweight |
| Rugged | Yes |
| Durability |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Product Material |
|
| Height | 5.68" |
| Width | 2.75" |
| Length | 5.75" |
| Weight (Approximate) | 3 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Wall |