| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Workstation |
| Number of Displays Supported | 1 |
| Maximum Load Capacity | 22 lb |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Mounting Pattern | 75 x 75 |
| Height | 19" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight (Approximate) | 1.61 lb |
Mon panier
| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Workstation |
| Number of Displays Supported | 1 |
| Maximum Load Capacity | 22 lb |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Mounting Pattern | 75 x 75 |
| Height | 19" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight (Approximate) | 1.61 lb |