| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Vehicle Console |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Finishing | Powder Coated |
| Product Material | Steel |
| Height | 24.37" |
| Width | 26.53" |
| Depth | 23.25" |
| Weight (Approximate) | 37.10 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Compatibility |
Tractors:
|