Supports Gamber Johnson 7170-0218
7170-0218
| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported |
|
| Features |
|
| Height Adjustable | Yes |
| Durability | Corrosion Resistant |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black Powder Coat |
| VESA Mount Compatible | Yes |
| Mounting Pattern | 75 x 75 |
| Product Material | Steel |
| Height | 11.75" |
| Width | 12.88" |
| Depth | 13.62" |
| Weight (Approximate) | 14.50 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | Lifetime |