| Product Information | |
|---|---|
| Mount Pattern | Universal |
| Mount Function | Cable Management |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| VESA Mount Compatible | Yes |
| Mounting Pattern | 75 x 75 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 1" |
| Weight (Approximate) | 8 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage |
|
Mon panier
| Product Information | |
|---|---|
| Mount Pattern | Universal |
| Mount Function | Cable Management |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| VESA Mount Compatible | Yes |
| Mounting Pattern | 75 x 75 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 1" |
| Weight (Approximate) | 8 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage |
|