| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Computer |
| Features |
|
| Rugged | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Material | Steel |
| Height | 2.50" |
| Depth | 1.50" |
| Weight (Approximate) | 5.64 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Vehicle |
| Compatibility |
Vehicle Compatibility:
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | Lifetime |