| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Antenna |
| Features | Flexible |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Height | 3.50" |
| Width | 7.15" |
| Depth | 4" |
| Weight (Approximate) | 1.86 lb |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | Lifetime |
Mon panier
| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Antenna |
| Features | Flexible |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Height | 3.50" |
| Width | 7.15" |
| Depth | 4" |
| Weight (Approximate) | 1.86 lb |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | Lifetime |