| Product Information | |
|---|---|
| Size Detail | Tall |
| Device Supported |
|
| Features | Adjustable |
| Orientation | Vertical |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| VESA Mount Compatible | Yes |
| Mounting Pattern | 75 x 75 |
| Height | 5" |
| Width | 16" |
| Depth | 12" |
| Weight (Approximate) | 5.29 lb |