| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Tablet PC |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black Powder Coat |
| Mounting Pattern | 75 x 75 |
| Height | 2.17" |
| Width | 8.18" |
| Depth | 4.40" |
| Weight (Approximate) | 2.20 lb |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | Lifetime |
Mon panier
| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Tablet PC |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black Powder Coat |
| Mounting Pattern | 75 x 75 |
| Height | 2.17" |
| Width | 8.18" |
| Depth | 4.40" |
| Weight (Approximate) | 2.20 lb |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | Lifetime |