| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported |
|
| Features | Durable |
| Durability | Corrosion Resistant |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black Powder Coat |
| Product Material | Steel |
| Height | 5.74" |
| Width | 19.90" |
| Depth | 12.84" |
| Weight (Approximate) | 10.95 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information |
Applications:
|