| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Mounting Pole |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black Powder Coat |
| Product Material | Steel |
| Height | 1.68" |
| Width | 17" |
| Depth | 7.50" |
| Weight (Approximate) | 5 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | Lifetime |