| Product Information | |
|---|---|
| Durability | Corrosion Resistant |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Product Material | Steel |
| Width | 5.87" |
| Depth | 18.85" |
| Length | 9.22" |
| Weight (Approximate) | 9.11 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Additional Information |
Application - Vehicles:
|