| Product Information | |
|---|---|
| Durability | Corrosion Resistant |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Product Material | Steel |
| Height | 19.85" |
| Width | 15" |
| Depth | 9.31" |
| Weight (Approximate) | 8.10 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Additional Information |
Application - Vehicles:
|