| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported |
|
| Features |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Finishing | Black Powder Coat |
| VESA Mount Compatible | Yes |
| Mounting Pattern | 75 x 75 |
| Product Material | Steel |
| Form Factor | Surface Mountable |
| Height | 3.74" |
| Width | 3.98" |
| Weight (Approximate) | 15.20 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage |
|