| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Mounting Adapter |
| Mount Pattern | Universal |
| Durability | Corrosion Resistant |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Finishing | Black Powder Coat |
| Product Material |
|
| Height | 3.30" |
| Width | 1.70" |
| Depth | 3" |
| Weight (Approximate) | 9.52 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Flat Surface |