| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black Powder Coat |
| Product Material | Steel |
| Height | 4" |
| Width | 8.7" |
| Depth | 0.1" |
| Weight (Approximate) | 8 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility | Gamber-Johnson MCS Console Box |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | Lifetime |
Mon panier
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black Powder Coat |
| Product Material | Steel |
| Height | 4" |
| Width | 8.7" |
| Depth | 0.1" |
| Weight (Approximate) | 8 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility | Gamber-Johnson MCS Console Box |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | Lifetime |