| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Radio |
| Durability | Corrosion Resistant |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Product Material | Steel |
| Height | 1.50" |
| Width | 1.50" |
| Depth | 2.50" |
| Weight (Approximate) | 3.20 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information |
Four (4) brackets to make a set |
| Compatibility |
Radio Rack Packages:
|