| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Radio |
| Durability | Corrosion Resistant |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Product Material | Steel |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight (Approximate) | 8 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information |
Two brackets to make a set |
| Compatibility |
Radio Rack Packages:
|