| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Mounting Arm |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Silver |
| Height | 1.77" |
| Width | 5.90" |
| Depth | 6.69" |
| Weight (Approximate) | 11.20 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Compatibility | Ergotron - MXV Arm |
| Country of Origin | China |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 10 Year |