| Technical Information | |
|---|---|
| Height Adjustable | Yes |
| Maximum Screen Size Supported | 13" |
| Application/Usage |
|
| Features |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Form Factor | Floor |
| Height | 69" |
| Width | 22" |
| Weight (Approximate) | 4.54 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Assembly Required | Yes |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |