| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Intrusion Prevention System |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Gray |
| Product Material | Metal |
| Height | 3.58" |
| Width | 3.58" |
| Depth | 0.20" |
| Weight (Approximate) | 8.64 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility | Bosch ISN-SM Seismic Detector |