Speakerphones Valcom VP-412A
VP-412A
Sélectionner un modèle
| Technical Information | |
|---|---|
| Device Supported |
|
| Power Description | |
|---|---|
| Input Voltage | 110 V AC |
| Input Voltage Range | 105 V AC - 120 V AC |
| Frequency | 60 Hz |
| Output Voltage | 12 V DC |
| Maximum Output Power | 10 W |
| Maximum Output Current | 400 mA |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 2.6" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 2.3" |
| Weight (Approximate) | 8 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility |
|
| Certifications & Standards |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |