Speakerphones Valcom V-1036C
V-1036C
Sélectionner un modèle
| Technical Information | |
|---|---|
| Minimum Frequency Response | 225 Hz |
| Maximum Frequency Response | 14 kHz |
| Maximum Speaker Impedance | 8 Ohm |
| Audio | |
|---|---|
| RMS Output Power | 15 W |
| Controls/Indicators | |
|---|---|
| Controls | Volume |
| Power Description | |
|---|---|
| Input Voltage | 24 V DC |
| Power Source | Power Supply |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Material |
|
| Mount Type | Wall Mountable |
| Durability | Weather Resistant |
| Height | 7.4" |
| Width | 10" |
| Depth | 10.5" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Certifications & Standards |
FCC |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |