Speakerphones Valcom V-1020C
V-1020C
Sélectionner un modèle
| Technical Information | |
|---|---|
| RMS Output Power | 1 W |
| Woofer Driver Size | 8" |
| Woofer Driver Material | Cone |
| Minimum Frequency Response | 80 Hz |
| Maximum Frequency Response | 15 kHz |
| Impedance | 600 Ohm |
| Signal to Noise Ratio (SNR) | 96 dB |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Semi-gloss White |
| Form Factor |
|
| Woofer Diameter | 8" |
| Depth | 3" |
| Diameter | 13" |
| Weight (Approximate) | 2.50 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Indoor |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |