Tablettes de signature Topaz T-S261-KHSB-R
T-S261-KHSB-R
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Connexion: USB
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Display Screen Type | LCD |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 0.6" |
| Width | 6" |
| Depth | 3.6" |
| Weight (Approximate) | 1 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |