Tablettes de signature Topaz TF-S463-HSB-R
TF-S463-HSB-R
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Connexion: USB
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Display Screen Type | LCD |
| Active Area | 4.40" x 1.30" |
| Resolution (PPI) | 410 |
| Screen Resolution | 500 x 500 |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 1.9" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 6.3" |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |