Serveurs HP 8FP31A
8FP31A
Sélectionner un modèle
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Network (RJ-45) | Yes |
| Number of USB Ports | 1 |
| Number of Network (RJ-45) Ports | 1 |
| Media & Performance | |
|---|---|
| Media Type Supported | Twisted Pair |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet Technology | Ethernet |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | External |
| Height | 1.1" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 4.8" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Country of Origin | China |