Serveurs HP J8026A
J8026A
Sélectionner un modèle
| Wireless Specifications | |
|---|---|
| Wireless Technology | Wi-Fi |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11n |
| ISM Band | Yes |
| UNII Band | No |
| ISM Maximum Frequency | 2.40 GHz |
| Wireless Transmission Speed | 54 Mbit/s |
| Wireless Security |
|
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Media & Performance | |
|---|---|
| Media Type Supported | Twisted Pair |
| Management & Protocols | |
|---|---|
| Protocols |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | External |
| Height | 5.1" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 1.5" |
| Weight (Approximate) | 1.80 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Country of Origin | China |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |