Security Camera Bosch NDA-5030-PIP
NDA-5030-PIP
Sélectionner un modèle
| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Surveillance Camera |
| Features |
|
| Durability |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | White |
| Product Color | White |
| Product Material | Aluminum Alloy |
| Height | 1.65" |
| Diameter | 5.71" |
| Weight (Approximate) | 6.70 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Application/Usage | Outdoor |
| Compatibility |
Bosch FLEXIDOME IP 4/5000i Camera |
| Country of Origin | Taiwan |