Routeurs Sans Fil HPE Aruba JG514BABA
JG514B#ABA
Sélectionner un modèle
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Total Number of Ports | 5 |
| Powerline | No |
| Management Port | Yes |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet Technology | Gigabit Ethernet |
| Network Technology | 10/100/1000Base-T |
| VoIP Supported | No |
| Power Description | |
|---|---|
| PoE (RJ-45) Port | No |
| Redundant Power Supply Supported | No |
| Power Source | Power Supply |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Desktop |
| Height | 1.7" |
| Width | 11.8" |
| Depth | 7.9" |
| Weight (Approximate) | 5.95 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |