Routeurs Sans Fil Cisco C3945-AXK9
C3945-AX/K9
Sélectionner un modèle
| Technical Information | |
|---|---|
| License Type | AX License |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Total Number of Ports | 3 |
| Management Port | Yes |
| I/O Expansions | |
|---|---|
| Total Number of Expansion Slots | 15 |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet Technology | Gigabit Ethernet |
| Network Technology | 10/100/1000Base-T |
| VoIP Supported | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Compatible Rack Unit | 3U |
| Form Factor |
|
| Height | 5.3" |
| Width | 17.3" |
| Depth | 18.8" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|