Routeurs Sans Fil Cisco C921-4P
C921-4P
Sélectionner un modèle
| Wireless Specifications | |
|---|---|
| Broadband Transmission Technology |
|
| Cellular Generation | 4G |
| Cellular Network Supported |
|
| Cellular Data Connectivity Technology |
|
| Number of External Antennas | 1 |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Number of Network (RJ-45) Ports | 4 |
| USB | Yes |
| Number of Broadband (RJ-45) Ports | 2 |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet Technology | Gigabit Ethernet |
| VPN Supported | Yes |
| Multi-SIM Supported | No |
| Number of SIM Card Supported | 1 |
| SIM Size Supported | Micro |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Desktop |
| Height | 1.7" |
| Width | 9" |
| Depth | 9.5" |
| Weight (Approximate) | 2.65 lb |