Routeurs Sans Fil Cisco ISR1100-4G
ISR1100-4G
Sélectionner un modèle
| Wireless Specifications | |
|---|---|
| Broadband Transmission Technology |
|
| Cellular Generation | 4G |
| Cellular Network Supported |
|
| Cellular Data Connectivity Technology |
|
| Total Number of Antennas | 2 |
| Number of External Antennas | 2 |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Number of Network (RJ-45) Ports | 4 |
| USB | Yes |
| Number of Broadband (RJ-45) Ports | 4 |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet Technology | Gigabit Ethernet |
| VPN Supported | Yes |
| Multi-SIM Supported | No |
| Number of SIM Card Supported | 1 |
| SIM Size Supported | Micro |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Desktop |
| Height | 1.1" |
| Width | 10.2" |
| Depth | 7" |
| Weight (Approximate) | 2.38 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Compliance | Waste Electrical and Electronic Equipment Directive (WEEE) |
| Country of Origin | China |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |