| Product Information | |
|---|---|
| Total Number of Shelves | 3 |
| Handle Type | Push Handle |
| Number of Devices Supported | 24 |
| Caster Size | 4" |
| Application/Usage |
|
| Maximum Screen Size Supported | 15" |
| Minimum Screen Size Supported | 13.3" |
| Features |
|
| Power Description | |
|---|---|
| Input Voltage | 120 V AC |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color |
|
| Weight (Approximate) | 143 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Assembly Required | No |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | Lifetime |