| Product Information | |
|---|---|
| Swivel | 360 |
| Mount Type | Desk Mountable |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Product Material |
|
| Width | 8" |
| Depth | 9" |
| Weight (Approximate) | 1.10 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Country of Origin | United States |
| TAA Compliant | Yes |