| Product Information | |
|---|---|
| Maximum Height Adjustment | 6" |
| Maximum Height Adjustment (Below) | 6" |
| Tilt |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Height | 7" |
| Width | 13" |
| Length | 24" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information |
|
| Package Contents |
|
| Compatibility | Ergotron Zido Carts |
| Country of Origin | United States |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | Lifetime |