| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | PTZ Camera |
| Features | Durable |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | White |
| Product Color | Ivory |
| Product Material | Die-cast Aluminum |
| Form Factor | Wall Mountable |
| Height | 9.06" |
| Width | 5.51" |
| Length | 9.49" |
| Weight (Approximate) | 1.54 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Outdoor |
| Compatibility |
Ganz - ZN-PTZ202XE-XT , ZN1-P4DT54, ZN1A-P4DT54, ZN1A-P4DT54U |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 36 Month |