| Product Information | |
|---|---|
| Style | Folio |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Finishing | Faux Leather |
| Height | 5.3" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 2.4" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage |
|
| Compatibility | Samsung - Galaxy Tab Active3, S Pen |
| Brand Compatibility | Samsung |
| Tablet Model Compatibility | Galaxy Tab Active3 |