| Technical Information | |
|---|---|
| Plug/Connector Type | NEMA 5-15P |
| Receptacle Type | NEMA 5-15R |
| Receptacle Detail | 18 x NEMA 5-15R |
| Power Description | |
|---|---|
| Input Voltage | 120 V AC |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Mounting Orientation | Vertical |
| Height | 3" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 51.4" |
Mon panier
| Technical Information | |
|---|---|
| Plug/Connector Type | NEMA 5-15P |
| Receptacle Type | NEMA 5-15R |
| Receptacle Detail | 18 x NEMA 5-15R |
| Power Description | |
|---|---|
| Input Voltage | 120 V AC |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Mounting Orientation | Vertical |
| Height | 3" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 51.4" |