Points d'Accès Sans Fil Ubiquiti Networks UAP-AC-M
UAP-AC-M
Sélectionner un modèle
| Technical Information | |
|---|---|
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11ac |
| Frequency Band |
|
| Wireless Transmission Speed | 1.27 Gbit/s |
| MIMO Technology | Yes |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Ethernet Technology | Gigabit Ethernet |
| Number of Network (RJ-45) Ports | 1 |
| PoE (RJ-45) Port | No |
| PoE PD Port | Yes |
| VGA | No |
| HDMI | No |
| USB | No |
| Powerline | No |
| Management Port | No |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor |
|
| Height | 13.9" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 1.4" |
| Weight (Approximate) | 5.36 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |
unifi-mesh.pdf UAP-AC-M
unifi-mesh.pdf MOD-UBIQUITI-UNIFI-MESH