Points d'Accès Sans Fil HPE Aruba JZ088A
JZ088A
Sélectionner un modèle
| Technical Information | |
|---|---|
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11ac |
| Frequency Band |
|
| Total Number of Antennas | 2 |
| Number of Internal Antennas | 2 |
| Wireless Transmission Speed | 867 Mbit/s |
| MIMO Technology | Yes |
| Beamforming Technology | Yes |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Ethernet Technology | Gigabit Ethernet |
| Number of Network (RJ-45) Ports | 3 |
| PoE (RJ-45) Port | No |
| PoE PD Port | Yes |
| VGA | No |
| HDMI | No |
| USB | Yes |
| Powerline | No |
| Management Port | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Desktop |
| Height | 5.9" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 1.6" |
| Weight (Approximate) | 15.17 oz |