Ordinateurs Portables BCI YZZ-00001
YZZ-00001
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Système: Windows
-
Connexion: Bluetooth
| Processor | |
|---|---|
| Processor Manufacturer | Intel |
| Processor Type | Core i7 |
| Processor Generation | 13th Gen |
| Processor Model | i7-13800H |
| Processor Core | Tetradeca-core (14 Core) |
| Processor Speed | 2.50 GHz |
| Maximum Turbo Speed | 5.20 GHz |
| Intel Evo Platform | Yes |
| Chipset | |
|---|---|
| Chipset Manufacturer | Intel |
| Memory | |
|---|---|
| Total Installed System Memory | 16 GB |
| Maximum Supported System Memory | 64 GB |
| System Memory Technology | LPDDR5X |
| Storage | |
|---|---|
| Drive Type | SSD |
| Total Solid State Drive Capacity | 512 GB |
| SSD Form Factor | M.2 |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 14.4" |
| Display Screen Type | LCD |
| Display Screen Technology | PixelSense |
| Standard Refresh Rate | 120 Hz |
| Screen Resolution | 2400 x 1600 |
| Brightness | 650 Nit |
| Touchscreen | Yes |
| Graphics Controller Manufacturer | NVIDIA |
| Graphics Controller Model | GeForce RTX 4050 |
| Graphics Memory Capacity | 6 GB |
| Graphics Memory Technology | GDDR6 |
| Graphics Memory Accessibility | Dedicated |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Wireless LAN | Yes |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth | Yes |
| Built-in Devices | |
|---|---|
| Front Camera/Webcam | Yes |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Total Number of USB Ports | 1 |
| Number of USB 3.1 Ports | 1 |
| Number of Thunderbolt 4 Ports | 2 |
| Operating System | |
|---|---|
| Operating System Platform | Windows |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Input Devices | |
|---|---|
| Keyboard Backlight | Yes |
| Keyboard Localization | English |
| Battery Information | |
|---|---|
| Maximum Battery Run Time | 18 Hours |
| Power Description | |
|---|---|
| Maximum Power Supply Wattage | 120 W |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Gray |
| Product Color | Platinum |
| Form Factor | Convertible (Floating Slider) |
| Height | 0.86" |
| Width | 12.7" |
| Depth | 9.1" |
| Weight (Approximate) | 4.37 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Features | Corning Gorilla Glass 5 |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |