Ordinateurs Portables Microsoft L1D-00001
L1D-00001
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Système: Windows
-
Format de l'équipement: Notebooks
-
Connexion: Bluetooth
| Processor | |
|---|---|
| Processor Manufacturer | Intel |
| Processor Type | Core i5 |
| Chipset | |
|---|---|
| Chipset Manufacturer | Intel |
| Memory | |
|---|---|
| Total Installed System Memory | 4 GB |
| System Memory Technology | LPDDR4X |
| Storage | |
|---|---|
| Drive Type | SSD |
| Total Solid State Drive Capacity | 128 GB |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 12.4" |
| Display Screen Technology | PixelSense |
| Screen Resolution | 1536 x 1024 |
| Touchscreen | Yes |
| Graphics Controller Manufacturer | Intel |
| Graphics Memory Technology | LPDDR4X |
| Graphics Memory Accessibility | Shared |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Wireless LAN | Yes |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11ax |
| Bluetooth | Yes |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Total Number of USB Ports | 2 |
| USB Type-C | Yes |
| USB Type-C Detail | 1 x USB-C |
| Operating System | |
|---|---|
| Operating System Platform | Windows |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Battery Information | |
|---|---|
| Maximum Battery Run Time | 13.50 Hours |
| Power Description | |
|---|---|
| Maximum Power Supply Wattage | 39 W |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Platinum |
| Height | 0.62" |
| Width | 11" |
| Depth | 8.1" |
| Weight (Approximate) | 2.48 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Energy Star | Yes |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | Electronic Product Environmental Assessment Tool Gold (EPEAT Gold) |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |
| Additional Warranty Information |
1-Year Limited Hardware Warranty |