Ordinateurs Portables Microsoft R1T-00024
R1T-00024
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Format de l'équipement: Notebooks
-
Système: Windows
-
Connexion: Bluetooth
| Processor | |
|---|---|
| Processor Manufacturer | Intel |
| Processor Type | Core i5 |
| Processor Generation | 12th Gen |
| Processor Model | i5-1245U |
| Processor Speed | 1.60 GHz |
| Maximum Turbo Speed | 4.40 GHz |
| Intel Evo Platform | Yes |
| Chipset | |
|---|---|
| Chipset Manufacturer | Intel |
| Memory | |
|---|---|
| Total Installed System Memory | 8 GB |
| System Memory Technology | LPDDR5X |
| Storage | |
|---|---|
| Drive Type | SSD |
| Total Solid State Drive Capacity | 512 GB |
| SSD Form Factor | M.2 |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 13.5" |
| Display Screen Type | LCD |
| Display Screen Technology | PixelSense |
| Screen Resolution | 2256 x 1504 |
| Touchscreen | Yes |
| Graphics Controller Manufacturer | Intel |
| Graphics Controller Model | Iris Xe Graphics |
| Graphics Memory Technology | LPDDR5X |
| Graphics Memory Accessibility | Shared |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Wireless LAN | Yes |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11ax |
| Bluetooth | Yes |
| Built-in Devices | |
|---|---|
| Front Camera/Webcam | Yes |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Total Number of USB Ports | 1 |
| Number of USB 3.1 Ports | 1 |
| Number of Thunderbolt 4 Ports | 1 |
| Operating System | |
|---|---|
| Operating System Platform | Windows |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Input Devices | |
|---|---|
| Keyboard Backlight | Yes |
| Keyboard Localization | English |
| Battery Information | |
|---|---|
| Maximum Battery Run Time | 18 Hours |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Matte Black |
| Height | 0.57" |
| Width | 12.1" |
| Depth | 8.8" |
| Weight (Approximate) | 2.86 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Features | Corning Gorilla Glass 5 |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |