Modules de Transcepteur Allied Telesis AT-ANC10SA2-901
AT-ANC10SA/2-901
Sélectionner un modèle
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface | PCI Express x8 |
| Total Number of Ports | 2 |
| I/O Expansions | |
|---|---|
| Expansion Slot Type | SFP+ |
| Media & Performance | |
|---|---|
| Media Type Supported | Optical Fiber |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Network Technology | 10GBase-X |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Plug-in Card |
| Bracket Height | Low Profile |
| Height | 2.7" |
| Width | 6.3" |
| Weight (Approximate) | 2.75 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Data Center |
| Device Supported | Desktop PC |
| TAA Compliant | Yes |