Modules de Transcepteur Transition S4110-4848-NA
S4110-4848-NA
Sélectionner un modèle
| Media & Performance | |
|---|---|
| Media Type Supported | Optical Fiber |
| I/O Expansions | |
|---|---|
| Total Number of Expansion Slots | 2 |
| Expansion Slot Type | SFP+ |
| Number of SFP+ Slots | 2 |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet Technology | 10 Gigabit Ethernet |
| Network Technology | 10GBase-X |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | Power Supply |
| Power Consumption | 4.20 W |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Standalone |
| Height | 1" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 6.5" |
| Weight (Approximate) | 2 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Country of Origin | United States |
| TAA Compliant | Yes |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | Lifetime |