Modules de Transcepteur Black Box HD6224A-R2
HD6224A-R2
Sélectionner un modèle
| Technical Information | |
|---|---|
| Number of Computers Supported | 4 |
| Device Type | Desktop KVM |
| Features | LED Indicator |
| Video | |
|---|---|
| Maximum Video Resolution | 3840 x 2160 |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| HDMI | Yes |
| Number of USB Ports | 8 |
| Number of HDMI Ports | 10 |
| Environmental Conditions | |
|---|---|
| Minimum Operating Temperature | 32°F (0°C) |
| Maximum Operating Temperature | 104°F (40°C) |
| Power Description | |
|---|---|
| Input Current | 3 A |
| Input Voltage Range | 100V AC to 240V AC |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Desktop |
| Height | 2" |
| Width | 12.8" |
| Depth | 5.8" |
| Weight (Approximate) | 3.55 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Compliance | Restriction of Hazardous Substances (RoHS) |
| TAA Compliant | Yes |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |
| Additional Warranty Information |
3 Year Double Diamond™ Warranty (Standard) |
KVM-switch.pdf HD6224A-R2