Scanners de Codes-Barres Portables Custom 994ED042600233
994ED042600233
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
connectivité: Corded
-
Connexion: Serial, USB
-
Capacité de numérisation: 1D
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Cable |
| Scanning Capability | 1D |
| Barcode Symbology Supported |
1D:
|
| Light Source | LED |
| Scan Rate | 100 scan/s |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Handheld |
| Height | 6.4" |
| Width | 2.6" |
| Length | 3.2" |
| Weight (Approximate) | 6.70 oz |
mod-scanranger-custom-readers-datasheet.pdf 994ED042600233
mod-scanranger-custom-readers-quick-guide.pdf 994ED042600233
mod-scanranger-custom-readers-user-manual.pdf 994ED042600233
scanranger.pdf 994ED042600233
mod-scanranger-custom-readers-datasheet.pdf MOD-SCANRANGER
mod-scanranger-custom-readers-quick-guide.pdf MOD-SCANRANGER
mod-scanranger-custom-readers-user-manual.pdf MOD-SCANRANGER