Lecteurs Zebra DS9808-SR7NNU03ZR
DS9808-SR7NNU03ZR
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
connectivité: Corded
-
Connexion: USB
-
Capacité de numérisation: 2D, Imager
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Cable |
| Scanning Capability |
|
| Barcode Symbology Supported |
1D:
PDF417:
2D:
Postal:
|
| Light Source | Laser |
| Image Sensor Type | Imager |
| Maximum Scan Resolution | 7.80 mil |
| Depth of Field |
|
| Scan Pattern | Omni-directional |
| Scanning Distance | 10.50" |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface | Powered USB |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color | Twilight Black |
| Height | 8" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 5.4" |
| Weight (Approximate) | 12 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information |
USB Cable separate |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | RoHS |
mod-ds9808-zebra-readers-datasheet.pdf DS9808-SR7NNU03ZR
mod-ds9808-zebra-readers-quick-guide-1.pdf DS9808-SR7NNU03ZR
mod-ds9808-zebra-readers-user-manual.pdf DS9808-SR7NNU03ZR
mod-ds9808-zebra-readers-datasheet.pdf MOD-DS9808
mod-ds9808-zebra-readers-quick-guide-1.pdf MOD-DS9808
mod-ds9808-zebra-readers-user-manual.pdf MOD-DS9808