Imprimantes Laser HP T3U56ABGJ
T3U56A#BGJ
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Connexion: USB
| Technical Information | |
|---|---|
| Multifunction Devices | Copier/Fax/Printer/Scanner |
| Recommended Use | Plain Paper Print |
| Print Color Capability | Color |
| Maximum Mono Print Speed (ppm) | 46 |
| Maximum Color Print Speed (ppm) | 46 |
| Maximum Print Resolution (dpi) | 1200 x 1200 |
| Print Technology | Laser |
| Wireless Print Technology |
|
| Duplex Printing | Automatic |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet Technology | Gigabit Ethernet |
| Wireless LAN | Yes |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 9.02" |
| Display Screen Type | CGD |
| Touchscreen | Yes |
| Scanner | |
|---|---|
| Scanner Type | Flatbed |
| Scan Color | Color |
| Optical Resolution (dpi) | 600 |
| Copier | |
|---|---|
| Copier Type | Flatbed |
| Copy Color | Color |
| Fax | |
|---|---|
| Fax Color | Monochrome |
| Media Types & Handling | |
|---|---|
| Media Type |
|
| Media Size |
|
| Media Handling |
|
| Standard Input Media Capacity | 1750 sheets |
| Software | |
|---|---|
| Operating System Supported |
Windows: Windows Client OS (32/64 bit): Win10 Mac: |
| Reliability | |
|---|---|
| Duty Cycle | 200000 |
| Recommended Monthly Print Volume | 40000 |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | AC Supply |
| Input Voltage | 230 V AC |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Floor Standing |
| Height | 45.5" |
| Width | 27.8" |
| Depth | 28" |
| Weight (Approximate) | 289.2 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Energy Star | Yes |
| Country of Origin | Japan |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification |
|
| Energy Efficiency Certification | China Energy Conservation Program (CECP) |